Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

mgr Bartłomiej Guzenda - Kierownika Obwodu Drogowego Nr 2 w Szczercowie

Kierownik Obwodu Drogowego kieruje robotami interwencyjnymi, utrzymaniowymi i oraz organizuje  pracę  podległym pracownikom. Jest odpowiedzialny za dokonywanie systematycznych objazdów dróg, ustalanie potrzeb rzeczowych  w zakresie bieżącego funkcjonowania Obwodu Drogowego

Dróżnik Kierowca

 

Do zadań wykonywanych na stanowisku  dróżnika - kierowcy   należy wykonywanie wszelkich prac i  robót interwencyjnych w zakresie całorocznego utrzymania dróg i urządzeń drogowych.
W ramach bieżącego utrzymania dróg  dróżnik-kierowca odpowiedzialny jest za interwencyjne  naprawy, remonty cząstkowe nawierzchni dróg i chodników, poboczy, regulacje rowów, udrażnianie przepustów drogowych, systemu odprowadzania wody z drogi i obiektów mostowych, utrzymanie zieleni przydrożnej oraz prace związanie z zimowym utrzymaniem przejezdności dróg.

Dariusz Kuchta - Dróżnik Kierowca

.

Zygmunt Jabłoniak - Dróżnik Kierowca

.

Rafał Wróblewski - Dróżnik Kierowca

.

Roman Pluta - Dróżnik Kierowca / Brygadzista

.

Damian Dąbek - Dróżnik Kierowca

.

Henryk Janeczek - Dróżnik Kierowca

.

Andrzej Gasiński - Operator Koparko - Ładowarki

.

Sławomir Kurczewski - Dróżnik Kierowca

.

Więcej artykułów…

  1. Adam Kamieniak - Dróżnik Kierowca