Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

inż. Dariusz Stępień - Kierownika Obwodu Drogowego Nr 1 w Kalisku

Kierownik Obwodu Drogowego kieruje robotami interwencyjnymi, utrzymaniowymi i oraz organizuje  pracę  podległym pracownikom. Jest odpowiedzialny za dokonywanie systematycznych objazdów dróg, ustalanie potrzeb rzeczowych  w zakresie bieżącego funkcjonowania Obwodu Drogowego

Dróżnik Kierowca

 

Do zadań wykonywanych na stanowisku  dróżnika - kierowcy   należy wykonywanie wszelkich prac i  robót interwencyjnych w zakresie całorocznego utrzymania dróg i urządzeń drogowych.
W ramach bieżącego utrzymania dróg  dróżnik-kierowca odpowiedzialny jest za interwencyjne  naprawy, remonty cząstkowe nawierzchni dróg i chodników, poboczy, regulacje rowów, udrażnianie przepustów drogowych, systemu odprowadzania wody z drogi i obiektów mostowych, utrzymanie zieleni przydrożnej oraz prace związanie z zimowym utrzymaniem przejezdności dróg.

Łukasz Pietras - Dróżnik Kierowca

 

lp

 

Adam Trajdos - Dróżnik Kierowca/Brygadzista

 

at

 

Bogusław Chojnacki - Operator Koparko-Ładowarki

 

 

 

 

Przemysław Pacuszka - Dróżnik Kierowca

 

brak

 

 

Maciej Karbowniczak - Dróżnik Kierowca

 

brak

 

Dariusz Rożniatowski - Dróżnik Kierowca

 

dr

 

Krzysztof Górecki - Dróżnik Kierowca

 

 brak

 

 

Lepla Krzysztof - Dróżnik Kierowca

 

 lk