Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

inż. Dariusz Stępień - Kierownika Obwodu Drogowego Nr 1 w Kalisku

 Kierownik Obwodu Drogowego kieruje robotami interwencyjnymi, utrzymaniowymi i oraz organizuje  pracę  podległym pracownikom. Jest odpowiedzialny za dokonywanie systematycznych objazdów dróg, ustalanie potrzeb rzeczowych  w zakresie bieżącego funkcjonowania Obwodu Drogowego

Robotnik

 Do zadań wykonywanych na stanowisku  robotnika   należy wykonywanie wszelkich prac i  robót interwencyjnych w zakresie całorocznego utrzymania dróg i urządzeń drogowych. 

W ramach bieżącego utrzymania dróg  robotnik odpowiedzialny jest za interwencyjne  naprawy, remonty cząstkowe nawierzchni dróg i chodników, poboczy, regulacje rowów, udrażnianie przepustów drogowych, systemu odprowadzania wody z drogi i obiektów mostowych, utrzymanie zieleni przydrożnej oraz prace związanie z zimowym utrzymaniem przejezdności dróg.

Damian Dąbek

 . 

Adam Trajdos

.

Bogusław Chojnacki

.

Przemysław Pacuszka

.

Maciej Karbowniczak

.

Dariusz Rożniatowski

.

Edwin Filipek

 .

 

 

Lepla Krzysztof

 .