Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Anna Gruszczyńska - Główny Księgowy

Do obowiązków Głównego Księgowego należy prowadzenie rachunkowości jednostki, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi w ramach uprawnień oraz  realizacja innych zadań z zakresu finansów i rachunkowości jednostki zgodnie z  z ustawą o rachunkowości. Koordynuje i kontroluje prace  wykonywaną przez  podległych pracowników.

Małgorzata Stawska - Starszy Inspektor ds. Infrastruktury Obwodów Drogowych

 Pracownik ds. infrastruktury obwodów drogowych realizuje zadania związane eksploatacją sprzętu, środków transportu i gospodarki paliwowej.  Odpowiedzialny jest za  sprawy dotyczące  zdarzeń losowych powstałych  na drogach powiatowych. Prowadzi zakładowe archiwum.

 

Anna Kaczmarek - Starszy Inspektor ds. Materiałów i Środków Trwałych

Specjalista  ds. materiałów  i środków trwałych należy odpowiedzialny jest prowadzenie  ewidencji środków trwałych oraz bezpośredni nadzór nad prawidłowością sporządzanych dokumentacji przychodu i rozchodu.

mgr Paulina Stawska - Inspektor ds. Kadr i Płac

Do zadań pracownika na stanowisku do spraw kadr i płac należy kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników PZD. Odpowiadzialny jest za gromadzenie i aktualizację  dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników,  rozliczanie czasu pracy  i rozliczania kadrowe (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia,  naliczaniem wynagrodzeń oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON

 

Zenona Wolska - Starszy Inspektor ds. Administracyjno - Biurowych

Do zadań inspektor ds. administracyjno - biurowych należy prowadzenie sekretariatu PZD. Odpowiedzialny jest za całokształt spraw administracyjno - kancelaryjnych,  rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz prowadzenie kasy.